4shared
Home / כללי / שרותי חניה- הדרך לשדרג את בית העסק

שרותי חניה- הדרך לשדרג את בית העסק

IMG-20150129-WA0011 - Copy - Copy

וואלה פארקינג- שרותי חניה

שרותי חניה הדרך לשדרג את בית העסק

העסקים שירוויחו מכך

יש עסקים שתמיד יכולים להרוויח מהענקת שרותי חניה ללקוחות שלהם. אחד מסוגי העסקים המיועדים לכך הוא מסעדות. מסעדה יכולה להיות הטובה ביותר שיש, אבל אם רוצים גם לתת לאורחים ולסועדים את הערך המוסף, שרותי חניה בהחלט יכולים לעשות את העבודה. מי לא היה רוצה להגיע למסעדה, לעצור עם הרכב בכניסה למקום ולא לדאוג היכן להחנות את הרכב ומהו מרחק ההליכה שיש בין החניה שנמצאה ובין המסעדה עצמה. מסעדה טובה ואיכותית, שרוצה לתת לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, בהחלט יכולה להציע גם שרותי חניה מקצועיים. לא מדובר על מהלך פשוט, אלא על מהלך שנראה פשוט. מדובר על מקצוע מאוד מכובד שדורש מקצועיות רבה, יכולת נהיגה על סוגי רכבים שונים וכמובן הדרישה ליכולת חניה מקצועית. מסעדות שרוצות להכניס את הערך המוסף לתוך זמן האיכות שיש לכל לקוח ואורח במקום, מוזמנות להציע שרותי חניה כדי שהלקוחות יוכלו באמת ליהנות מזמן מסעדה נטו, ללא כל תוספות זמן מיותרות כמו חיפוש חניה וכיוצא בזה.

ללכת על אירועים איכותיים

IMG-20150129-WA0010 - Copy (2)

נהג שרותי חניה- משדרג את החוויה במסעדה

אירועים בארץ יכולים לקבל תוספת מאוד טובה ואיכותית של אטרקציה מעניינית – שרותי חניה. מדובר בעבודה חשובה ואחראית, אבל בארץ עדיין לא רגילים לתופעה הזו של שרותי חניה. עצם העובדה שמישהו ניגש אליך במטרה לקחת את הרכב כדי למצוא לו חניה במקומך, זו בהחלט אטרקציה. לא כולם רגילים לשירות ברמה שכזו ואם כבר מפיקים אירוע חשוב שמתקיים רק פעם בפרק זמן ארוך, אין סיבה לא לשכור חברה המעניקה שרותי חניה לאורחים. האירועים החשובים יכולים להיות חתונה, מסיבות משפחתיות אחרות כמו בת מצווה ועוד.

לראות את זה כפתרון

חברה המעניקה שרותי חניה אינה בהכרח מבקשת להציג רק מוצר יוקרתי, אלא גם מבקשת להראות שיש פיתרונות טובים ופרקטיים לבעיות קיימות. מי שמארגן אירוע בשכונת מגורים, יודע שבעיות חניה הן אקוטיות ולתת לאורחים להתחיל לחפש לאורך זמן ממושך את החניה הקרובה ביותר, או אפילו רק חניה פנויה זו משימה שיכולה להכניס לאירוע אורחים מותשים ומתוסכלים. לכן, אם כבר הולכים על הפקת אירוע במקום עירוני ואפילו שכונתי, הכי טוב יהיה לשכור את שירותיה של חברה המציעה את השירות המדובר ולו כדי לתת את הפיתרון הטוב ביותר לקהל המוזמנים. כמובן שיש לכך גם מראה יוקרתי יותר, אבל הפרקטיקה בהחלט מנצחת. כמהלך פרקטי ניתן לראות גם שיש את היכולת להתמודד כך עם בעיות של חניה בתנאים לא פשוטים כמו חורף על הטמפרטורות הנמוכות שלו, המשקעים המרובים וכמובן אי הנוחות של הפרמטרים הללו ומרחק הליכה מן המקום שאליו רוצים להגיע. שרותי חניה מומלצים בחום.

לבחור חברת שרותי חניה

שרותי חניה החלו את דרכם בעשורים האחרונים בעיקר במדינות צפון אמרירה, שם מעמדות גבוהים היו נהנים משרות מקצועי של העברת הרכב מנקודת היציאה של הנהג ועד לחניה הייעודית. הדבר התקיים במלונות, באירועים גדולים, מסעדות יוקרה .

לאורך השנים השתרשה תרבות שרותי החניה במקומות רבים בעולם והיום כבר ניתן למצוא את השרות גם בארץ. ניתן למצוא שרותי חניה במסגרות שונות, באירועים, בבתי עסק ואחרים. עם עליית המודעות לנושא בארץ, נראה כי בעל עסקים שרוצה להעניק ללקוחותיו את היחס הטוב ביותר, יכול להציע להם שרותי חניה וולה פארקינג ובכך למתג עצמו בסטנדרט בינלאומי,

עיצוב לוגו | משרד פרסום | בניית אתרים | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי מיתוג