4shared
Home / כוח אדם לעולם הרכב / נהגים להשכרה – עולם הרכב

נהגים להשכרה – עולם הרכב

Pretty female driver in a white car showing the car key

נהגים להשכרה – עולם הרכב

מחפשים עובדים למשרה קבועה או זמנית?

עובדים לתקופה קצרה או לתקופה ארוכה?

מעוניינים להפוך את תהליך העסקת העובדים להרבה יותר קל נוח ומשתלם ?

אנו מתמחים באיוש משרות עובדים בעולם הרכב, חברתנו הינה המובילה בארץ בגיוס, ניהול ועסקה של כוח אדם איכותי המתמקד רק בתחום הרכב.
מניסיונו אנו יודעים שעולם הרכב הינו דינאמי ומשתנה כל עת, מכאן שהצרכים של החברה בכוח אדם אינם קבועים, בכדי שעסק יפעל בצורה נוחה וכלכלית עליו להתאים את כוח האדם לכמות העבודה, אנו מאפשרים לכם גמישות תפעולית מלאה כאשר כל נושא הניהול והעסקה של העובדים באחריותנו.

צי של נהגים מקצועיים ומיומנים אשר מתומחרים על בסיס מודל שעתי/יומי/חודשי לתקופות קצרות/ארוכות בדיוק תהליך מוצלח של פרסום בגוגל שעושה את העבודה הטובה ביותר.


 

מהם שיטות העסקה שלנו?
העסקה / איוש (+Cost )
אנו נאתר, נאבחן ונגייס את המועמד המתאים ביותר לדרישות המשרה כפי שיוגדרו על ידיכם, ונציב אותו לעבודה בפועל בארגונכם. בשיטה זו חברת קרמן מעסיקה את העובד וכל יחסי העובד- מעביד חלים עליה. קרמן תשלם לעובד את שכרו, תדאג לזכויותיו הסוציאליות ותחייב את הלקוחות בעלות העסקת העובד ובדמי טיפול חודשיים.

פיירול (Pay Roll)
שיטת העסקה זו מבוססת על איתור, מיון, אבחון וגיוס כוח אדם על-ידכם, כאשר העסקת העובד בפועל תתבצע באמצעותנו, כך שיחסי העובד- מעביד יתקיימו בין העובד ובין חברתנו. שכרו של העובד ישולם על ידנו תוך שמירה והקפדה על זכויותיו הסוציאליות הנדרשות בחוק. קרמן תחייב את הלקוחות בעלות העסקתו של העובד ובדמי טיפול חודשיים, אולם דמי טיפול אלו יהיו נמוכים יותר מדמי הטיפול הכרוכים בשיטת ההעסקה הרגילה, שכן ההוצאות בגין גיוס העובד חלות עליכם.

 


 

4 סיבות מדוע כדי להשתמש בשירותים שלנו ?

א)  גמישות תפעולית
היקף המשרה נקבע על פי הצרכים המשתנים שלכם

גמישות מלאה המותאמת לסביבת עבודה דינמית ומקצועית:

מספר שעות מצומצם / חצי משרה / משרה מלאה או לפי פרויקטים.

ב) התמקדות בנושאי ליבה
אנו מאפשרים לבית העסק להתמקד בליבת ההתמחות שלו, וזאת במטרה לייעל
את תהליכי העבודה ולייצר יתרון על פני המתחרים,בכך העסק יכול להוביל תהליך של צמיחה והתייעלות.

ג)  תפעול פשוט
בית העסק יציב בפנינו את יעדי העבודה, הסטנדרטים והגדרת המשימות,
אנו נבנה תוכנית עבודה מסודרת, ונתחייב לעלות את התפוקה תוך עמידה ביעדים.

ד) חסכון בעלויות
ניהול והעסקה חיצונים של כוח אדם בהיותם גמישים ומותאמים לצורכי בית העסק –

חוסכים בעלויות של גיוס, ניהול, בקרה , וכמובן עלויות נוספות של מיון והכשרה, חוקי תעסוקה יחסי עובד-מעביד ותנאים סוציאליים משתנים.


 

4 סיבות מדוע אנחנו הכי מתאימים עבורך ?

א) ביטוח סחר מקיף- הנהגים של חברתנו מכוסים בביטוח ייחודי אשר מבטח כל תאונה בעת הפעילות של העובדים .

ב) גיוס והכשרת צוותים- הנהגים עוברים בדיקות דקדקניות בראיון אישי , לאחר מכן נעשים מבחני נהיגה לבדיקת כשירות ולבסוף ניתנים קורסי העשרה בתחום השירות הפרונטלי. (הנהגים כולם בעלי גליון תעבורתי נקי).
ג) מערכת לשמירה ובקרת איכות נהגים-  אנו מספקים ללא עלות נוספת , סיורו פיקוח יומי ע”י מנהל איזור. בקרה זו שומרת על חריצות העובד ונראותו, וכן מאפשר קשר ישיר עם הלקוח.

ד) אבזור מקיף- חברתנו מספקת אבזור מלא של ציוד מקיף,מביגוד, מכשירי קשר, רכבי שאטל ומכשירים אלקטרונים מתקדמים. ממש כמו תהליך מיתוג מצליח – גם כך השירות שאנו מספקים.


לקוחות מרוצים מספרים:
ירון:  " אני מנהל סניף להשכרת רכבים במכרז הארץ, פעמיים בשנה מגיעים לנו מאות כלי רכב חדשים שיש לשנע אותם תוך זמן קצר מאילת למרכז הארץ, בזכות "קרמן" אני יכול להעסיק 10 עובדים לתקופה של חודשיים בלבד, הגמישות התפעולית בכוח האדם הביא את החברה שלנו לעליה משמעותית ברווחיות".

-שימי: "אני בעלים של מוסך מרכזי באזור גוש דן, אני מחזיק 2 עובדים של "קרמן" במשרה מלאה, המתעסקים במגוון תפקידים, לאור שיטת העבודה הייחודית של "קרמן" אני נהנה מעובדים חרוצים ומקצועיים, ניהול חיצוני ובקרה מטעמם, ובמידה ויש בעיה ונהג חולה או יוצא לחופשה תמיד יש מחליף, כך המוסך מתפקד בצורה הטוב ביותר, ממליץ".
• נשמח לספק המלצות נוספות לפי דרישה

חשבו על זה לשנייה, נגיד אתם צריכים פרופסור אף אוזן גרון, תרצו את הטוב ביותר בתחום? כך זה איתנו.

עיצוב לוגו | משרד פרסום | בניית אתרים | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי מיתוג