4shared
Home / אורחים כותבים / אמן על חושי בעידן האינטרנט

אמן על חושי בעידן האינטרנט

טלפתיהאין ספק שהעידן הזה של האינטרנט, עושה סדר בסוגי הבילוי וההעדפה של מי שנחשפים לטכנולוגיה מתקדמת עם פלפון צמוד, מנויים על כמה וכמה אפליקציות ולא זזים בלי לבדוק מה קורה ואיפה ועושים שופינג לפי מבצעים.

אז מה עשוי להיות הבידור האולטימטיבי בעידן הזה ומדוע אמן על חושי למסיבת רווקים, ימי הולדת, ימי גיבוש בעבודה וכנסים יכול לעשות את החיבור בין עידן האינטרנט שלא מפסיק להפתיע, לבין אמן על חושי שלא מפסיק להפתיע.

התשובה נמצאת בשאלה.

זה עובד ככה. בעידן האינטרנט כשאתה מנהל את העולם דרך אפליקציות, משלם באמצעות סליקה באינטרנט, נוסע רק בווייז ומחובר לרשת, עבר חלף, זמנו של שפן שישלוף איזה שפן מהכובע, מה זה שפן לעומת מה שאתה כבר יודע על טכנולוגיה, מי עשוי לעורר אצלך התלהבות? מי יכול לרגש אותך ולשלהב כמו שלא עושה שום טכנולוגיה.

התשובה: אמן חושים.

רוצים להיות מופתעים- אמן חושים!

בעידן האינטרנט בו כל יום צצה טכנולוגיה חדשה, אפליקציה, פיתוח, אלגוריתם של גוגל. עוד פונקציות לפלאפון, למצלמה ובעצם למה לא, מה עוד יכול לרגש אנשים?

ובכן דווקא בתקופה הקרה הזו, צריך לזרום עם הראש של אוהדי הטכנולוגיה ולא לתת להם חיבוק של דוב במסיבת יום הולדת מתוקה, אלא להביא להם למסיבת יום ההולדת אמן חושים שישאיר את הסטראטפיסט הכי כבד שאתם מכירים פעור פה, עיניים ואוזניים.

כי כל הרעיון של אמן חושים, זה לבוא עם החוש השישי שלו ולגלות איזה קלף בחרתם, על איזה מספר חשבתם ואיזה ציור ציירתם ואם זה לא מפתיע שאדם זר, שקורא לעצמו אמן חושים יודע את זה עליכם, אני לא יודעת מה יכול להפתיע.

חושב במהירות הסמארטפון

אמן חושים עושה שימוש בטכניקות של ניבוי מחשבה, זריזות ידיים,טלפתיה ואבחנה דקה. כל אלה הם בערך תכונות שיש היום גם לכל פלאפון. כלומר אתם תחברו באמן חושים לאיזה אירוע שלכם, כי הוא יהיה היחידי שההפתעה שהוא ייצור בערב שלכם תהיה מקבילה להפתעה שגוגל ימציא לכם מחר. ואתם הרי קהל שמחובר להפתעות.

טכנולוגיה היא תמיד אתגר. בדור האינטרנט אתה לא חייב לייצר אותה, מספיק שאתה משתמש בה וזה אומר עליך הרבה. בין השאר זה אומר עליך שאתה אוהב חידושים והמצאות,, לא אוהב דברים רגילים, אוהב לחשוב מחוץ לקופסה, רוצה להיות מהפכן ולשנות את העולם, ואם לא להיות זה שעושה את המהפכה אז החבר של זה שעושה. רוב חובבי הטכנולוגיה הם אנשים שמתים על אמן חושים ועל חדר בריחה, כי הכול תעלומה והם אוהבים לחשוב ולפצח חידות ואתגרים.

אמן חושים- תגיד לי מי אני?

העובדה שאמן חושים עשוי (בטכניקות השמורות עמו) לקלוע למחשבה של מישהו בחדר, או לקלף נבחר, או לציור מעוררת השתהות.

כמעט כל אחד מאתנו חזה בעבר בעבודתו של קודם וכולנו ידענו שזה עניין של זריזות ידיים כשהוא הופך את הקלף לציפור, אבל לדעת על מה חשבת? זה כבר יותר מדי, זה בהחלט דורש כישרון רב ויכולת טלפתית שעברה תהפוכות והתפתחות ארוכה.

אמן חושים הוא האמן היחיד היום מבין כל בוני הבלונים, קוסמים ומופעים שכבר ראיתם והוא היחידי באמת שמסוגל להפוך אתכם להמומים באמצעות מופע אומנות חושים ייחודי.

קידום אורגני תחת אמן חושים

להרבה מאוד אמני חושים יש היום אתרים אבל אם אמן חושים מסתפק רק באתר ולא עושה קידום אורגני, זה כאילו והאתר שלו לא קיים.

קידום אורגני מקדם אותך בגוגל ותורם למיקום שלך. קידום אורגני טוב יביא כל אמן חושים לדף הראשון באמצעות כתיבה שיווקית, אופטימיזציה לאתר, קישורים רלוונטיים ועוד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

עיצוב לוגו | משרד פרסום | בניית אתרים | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי מיתוג